Doprava a platba

Zásielky štandardne odosielame v priemere na 3 deň po prijatí objednávky (t.j. napríklad objednávku z pondelka expedujeme približne v stredu, a do piatku by cca mala byť zásielka u Vás). 

 

auticko-mini    Spôsoby dopravy

Dopravu máte na Pelea zdarma už pri nákupe za 50 EUR. Zásielky odosielame buď prostredníctvom služieb Slovenskej pošty, alebo kuriérskou spoločnosťou GLS

    

 Kuriér GLS na adresu - doručenie na odovzdávacie miesto podľa adresy uvedenej na zásielke alebo adresnom štítku. V  prípade, že Vás kuriér nezastihne , skúsi Vám zásielku doručiť ešte raz v ďaľší deň, alebo máte možnosť dohodnúť si náhradný termín doručenia. 
cena 3,90 EUR

 

Zásielky expedované prostredníctvom Slovenskej pošty formou EXPRES ZÁSIELKY.
Na výber máte nasledujúce možnosti doručenia:Expres kuriér na adresu - doručenie na odovzdávacie miesto podľa adresy uvedenej na zásielke alebo adresnom štítku. V  prípade, že Vás kuriér nezastihne doma (na adrese), bude zásielka uložená na príslušnej pošte 18 dní, počas ktorých si zásielku môžete nechať ešte raz doručiť (potrebné kontaktovať kuriéra, alebo nás), alebo si zásielku môžete priamo na pošte vyzdvihnúť.
cena 4,10 EUR


Expres kuriér na poštu
- uloženie zásielky na pošte – Podmienkou poskytnutia služby Expres kuriér na poštu, ktorý SP uloží na pošte, je uvedenie mobilného telefónneho čísla alebo e-mailovej adresy. Zásielka bude uložená na Vašej pošte po dobu 18 dní, počas ktorých si ju môžete vyzdvihnúť.
cena 3,70 EUR


BalíkoBOX Slovenská pošta - Zásielka bude uložená do Vami zvoleného Balíkoboxu Slovenskej pošty.
Balík vás v BalíkoBOXe počká 3 dni od doručenia správy(následne sa zasielka uloží na príslušnú poštu). BalíkoBOXy fungujú nonstop, 24 hodín denne, 7 dní v týžni.
cena 3,70 EUR

 

 

platba-mini    Spôsoby platby

DOBIERKA
za tovar zaplatíte zamestnancovi slovenskej pošty alebo poštovému kuriérovi pri prevzatí zásielky

cena 1,70 EUR

KARTA-VISAKARTA-MASTER-LOGO
PLATOBNOU KARTOU
za tovar zaplatíte ihneď platobnou kartou VISA alebo MASTERCARD cez platebnú bránu ComGate
cena ZDARMA

 

BANKOVÝ PREVOD
Za tovar zaplatíte bankovým prevodom, zásielku odosielame až po pripísaní úhrady na účet.
cena ZDARMA

Bankové spojenie:
ČSOB, a.s.
číslo účtu: 401 581 9367 / 7500
SK9675000000004015819367 CEKOSKBX