Doprava a platba

Zásielky sú expedované v priemere na 4-5 pracovný deň po prijatí objednávky, a približne do 7-10 dní od objednania býva zásielka štandardne doručená

Informácie o doprave

Slovenská pošta - Balíkobox
Zásielka bude uložená do Vami zvoleného Balíkoboxu Slovenskej pošty.
Balík vás v BalíkoBOXe počká 3 dni od doručenia správy(následne sa zasielka uloží na príslušnú poštu). BalíkoBOXy fungujú nonstop, 24 hodín denne, 7 dní v týžni.
3,70 €
Slovenská pošta - Expres kuriér na poštu
Uloženie zásielky na pošte.
Podmienkou poskytnutia služby Expres kuriér na poštu, ktorý SP uloží na pošte, je uvedenie mobilného telefónneho čísla alebo e-mailovej adresy. Zásielka bude uložená na Vašej pošte po dobu 18 dní, počas ktorých si ju môžete vyzdvihnúť.
3,70 €
Slovenská pošta - Expres kuriér na adresu
Doručenie na odovzdávacie miesto podľa adresy uvedenej na zásielke alebo adresnom štítku.
V prípade, že Vás kuriér nezastihne doma (na adrese), bude zásielka uložená na príslušnej pošte 18 dní, počas ktorých si zásielku môžete nechať ešte raz doručiť (potrebné kontaktovať kuriéra, alebo nás), alebo si zásielku môžete priamo na pošte vyzdvihnúť.
4,10 €
GLS - Kuriér na adresu
Doručenie na odovzdávacie miesto podľa adresy uvedenej na zásielke alebo adresnom štítku. V  prípade, že Vás kuriér nezastihne , skúsi Vám zásielku doručiť ešte raz v ďaľší deň, alebo máte možnosť dohodnúť si náhradný termín doručenia. 
3,90 €

Možnosti platby

Platobnou kartou online
Za tovar zaplatíte ihneď platobnou kartou VISA alebo MASTERCARD cez platebnú bránu ComGate.
ZDARMA
Klasický bankový prevod
Za tovar zaplatíte bankovým prevodom, zásielku odosielame až po pripísaní úhrady na účet.
ZDARMA